Zabieg laserowy - HIALUROX - odmładzanie

laser hialurox Hialurox to połączenie technologii zimnego lasera z kwasem hialuronowym. Zabieg przeciwdziała starzeniu się skóry, skutecznie odmładzając i rewitalizując jej tkanki. Dodatkową zaletą systemu Hialurox jest wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i pełna blasku. Efekty wygładzania i ujędrniania skóry widoczne są już od pierwszego zabiegu.

To rewolucyjna metoda opierająca się na wykorzystaniu imponujących możliwości kwasu hialuronowego w zakresie redukcji zmarszczek. Kwas ten pozwala na przywrócenie jędrności i zdrowego wyglądu skóry bez konieczności uciekania się do metod inwazyjnych. Jest to technologia sprawdzona, dająca gwarantowane rezultaty. Sekret systemu Hialurox tkwi w wykorzystaniu profesjonalnego żelu, zawierającego cząsteczki kwasu hialuronowego otoczone ochronnymi nano kapsułkami i wzbogacone witaminą C, ekstraktem z wiązu oraz dodatkiem specjalnego czynnika przeciwdziałającegojego degradacji. Dzięki tej oryginalnej recepturze kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w głąb skóry, dostarczając swój nawilżający potencjał tam, gdzie jest on najbardziej potrzebny.

Regularne stosowanie żelu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, jak również mobilizuje organizm do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Dodatkowo preparat wspomaga migrację komórkową, reguluje proces mnożenia i różnicowania się komórek, stymuluje rozwój naczynek krwionośnych i wpływa na prawidłowy rozkład włókien kolagenu. Promień zimnego lasera odbudowuje pofragmentowane molekuły kwasu hialuronowego, przywracając ich pierwotną wielkość i rozmieszczenie w warstwie podstawnej naskórka (jest to najgłębiej położona warstwa naskórka o grubości odpowiadającej 3-4 stronom książki, zlokalizowana jest w odległości 1/10 milimetra od powierzchni skóry). Zregenerowane molekuły kwasu przywierają do komórek warstwy podstawnej, przywracając je do rozmiarów typowych dla komórek skóry młodej. Penetracja bariery naskórka przez odbudowane cząsteczki kwasu hialuronowego stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego w skórze właściwej (przypomina to proces podziału komórkowego) oraz syntezę świeżego kolagenu i elastyny na drodze tzw. "selektywnej regeneracji tkanki siateczkowej". Nie przypomina to konwencjonalnej profilaktyki anti-aging, bowiem cała metoda ma na celu ponowne "nauczenie" tkanek skóry i organizmu, jak produkować kwas hialuronowy, elastynę i włókna kolagenowe, a zatem chodzi o reaktywację naturalnego mechanizmu ich produkcji.

Możemy posłużyć się w tym miejscu metaforą: Hialurox nie proponuje skórze"szklanki wody", ale pokazuje jej drogę do studni, z której będzie mogła czerpać wodę, kiedy ta będzie jej potrzebna. Hialurox odżywia skórę i przypomina jej, w jaki sposób może odżywiać się samodzielnie, wspomagając naturalną regenerację i przeciwdziałając oznakom starzenia się. Aby aktywować cały proces, potrzebne jest od 3 do 6 sesji zabiegowych raz w tygodniu.

odmladzanie, zageszczanie skóry
Salon kosmetyczny FEMINA
Joanna Drzazga-Ożóg
ul. Szewska 5, 74-320 Barlinek

tel. +48 501 521 809
Kontakt w godzinach 9.00-19.00

joanna.femina@wp.pl

GABINET CZYNNY W GODZINACH
UMÓWIONYCH TERMINÓW