manicure

Manicure to zabieg najczęściej wykonywany w salonach kosmetycznych, gdyż zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Zabieg przebiega etapowo: opiłowanie paznokci, odsuniecie skórek, wygładzenie i wypiłowanie skóry wokół paznokcia. Stosujemy tylko pilniki jednorazowe/osobiste.

Przełomem w stylizacji paznokci stał się manicure hybrydowy. Ten niezwykle trwały manicure utrzymuje się aż 2 tygodnie, niezależnie od codziennych czynności.

Manicure hybrydowy to unikalne połączenie wygody malowania paznokci z trwałością, którą do tej pory umożliwiało wyłącznie nałożenie żelu. Paznokcie hybrydowe zapewniają naturalny efekt przepięknie lśniącego i ekstremalnie trwałego koloru - bez konieczności ingerowania w płytkę, jak ma to miejsce w przypadku zabiegu przy wykorzystaniu żelu czy akrylu. Nakładanie oraz zdejmowanie manicure hybrydowego nie osłabia, nie wysusza i nie niszczy naturalnej płytki.

Manicure hybrydowy zapewnia trwałość, odporność i doskonały wygląd płytki paznokciowej. Wszystko to dzięki 3 warstwom nastepujących produktów: bazy, warstwy koloru i warstwy wierzchniej utwardzanych w lampie UV. Produkty te wzajemnie uzupełniają się. Są niezwykle cienkie, ale jednocześnie mocne i wytrzymałe. Trwały manicure wymaga zastosowania lampy UV, która służy do utwardzania zastosowanych kosmetyków. Paznokcie utrwalane tą metodą uzyskują 100% trwałości już w momencie wyjścia z gabinetu. Inaczej jest w przypadku zwykłego lakieru, który może ulec uszkodzeniu nawet do 2 godzin po nałożeniu i charakteryzuje się znacznie mniejszą trwałością.

Taki manicure polecany jest osobom, którym zależy na wysokiej trwałości, ale jednocześnie nie chcą zbyt ingerować w naturalną płytkę paznokcia. Przy mocno zniszczonej płytce należy najpierw naprawić uszkodzenia i dopiero wtedy myśleć o trwałym manicure. Klientom z uszkodzoną płytką polecamy zabiegi regeneracji i nadbudowy paznokcia, które pomogą pozbyć się uszkodzeń i przywrócić zdrowy wygląd płytki.

W naszym gabinecie manicure hybrydowy usuwamy specjalnym preparatem, który zapewnia pełną ochronę płytki paznokciowej. Niektórzy chcą samodzielnie usunąć manicure - jest to możliwe przy zastosowaniu czystego acetonu (nie dłużej 15 minut), niemniej jednak tylko zabieg u profesjonalisty gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Korzyści:

  • wysoka trwałość - do 14 dni,
  • brak konieczności oczekiwania na wysuszenie lakieru,
  • paznokcie nie łamią się i nie rozdwajają,
  • pełne bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej,
  • brak ryzyka alergii.
odmladzanie, zageszczanie skóry
Salon kosmetyczny FEMINA
Joanna Drzazga-Ożóg
ul. Szewska 5, 74-320 Barlinek

tel. +48 501 521 809
Kontakt w godzinach 9.00-19.00

joanna.femina@wp.pl

GABINET CZYNNY W GODZINACH
UMÓWIONYCH TERMINÓW